ETAPA 3

FCSB - Wildcard
(Luni 16.09.2019 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
6 - 4
( 0 - 0 )
MFC Titan - Juventus Buftea 2004
(Luni 16.09.2019 20:00)
[ Terenul 1 ]
0 - 2
( 0 - 1 )
MP Galaxy - Stejarii (ex Afitos)
(Luni 16.09.2019 20:50)
[ TERENUL 4 Sport Club Diamond ]
3 - 4
( 0 - 0 )
Borussia Fundulea - MFC Lazuri
(Luni 16.09.2019 21:40)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 2
( 0 - 0 )
Trattoria Amici (ex Tower Cube) - Bavaria Team
(Marti 17.09.2019 21:40)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 4
( 2 - 2 )
Scanteia - Young Boys 1x2
(Marti 17.09.2019 22:30)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 1
( 2 - 0 )
KSB Romania - Apusului Boys
(Joi 19.09.2019 22:30)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
9 - 2
( 5 - 2 )

ETAPA 2

Bavaria Team - MFC Titan
(Luni 09.09.2019 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
5 - 2
( 0 - 0 )
Apusului Boys - Scanteia
(Marti 10.09.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 8
( 0 - 4 )
MFC Lazuri - MP Galaxy
(Miercuri 11.09.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 3
( 2 - 3 )
Young Boys 1x2 - Borussia Fundulea
(Miercuri 11.09.2019 22:30)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
0 - 8
( 0 - 0 )
Wildcard - KSB Romania
(Joi 12.09.2019 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 0
( 0 - 0 )
Juventus Buftea 2004 - FCSB
(Joi 12.09.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 1
( 3 - 0 )
Stejarii (ex Afitos) - Trattoria Amici (ex Tower Cube)
(Joi 12.09.2019 22:30)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 5
( 0 - 0 )

ETAPA 1

Scanteia - Wildcard
(Marti 03.09.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 1 - 1 )
KSB Romania - Juventus Buftea 2004
(Miercuri 04.09.2019 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 5
( 0 - 0 )
FCSB - Bavaria Team
(Miercuri 04.09.2019 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 9
( 0 - 0 )
MFC Titan - Stejarii (ex Afitos)
(Miercuri 18.09.2019 20:50)
[ Terenul 1 ]
2 - 3
( 1 - 2 )
MP Galaxy - Borussia Fundulea
(Joi 19.09.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 5
( 0 - 2 )