Programul saptamanii 10 (28.11-04.12)

Programul saptamanii 10 (28.11-04.12) - etapa 10 CMFB:   LUNI, 28.11: TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) 20:00 D&A C.A.O. – Portocala Hidraulica (Liga 2A) 20:50 Pronostic Sportiv...

Programul saptamanii 8 (14.11 – 20.11)

Programul etapei 8 CMFB:   LUNI, 14.11: TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) 20:00 Juventus Buftea – MFC Vulturii PTM (Liga 1) 20:50 Pronostic Sportiv – Phoenix Bucuresti (Liga 1) 21:35...

Programul saptamanii 7 (07.11 – 13.11)

Programul etapei 7 CMFB:   LUNI, 07.11: TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) 20:00 Universitatea Politehnica Bucuresti – MobilaArts (Liga 2B) 20:50 Union Bucuresti – FCD Buftea (Liga...

Programul saptamanii 6 (31.10 – 06.11)

Programul etapei 6 CMFB:   LUNI, 31.10: TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) 20:00 Goodfellas Football Team – FDA Team (Liga 2B) 20:50 Borussia Fundulea – MFC Vulturii PTM (Liga...

Programul saptamanii 5 (24.10 – 30.10)

Programul etapei 5 CMFB:   LUNI, 24.10: TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) 20:00 MFC Confort Urban – Old Boys (Liga 1) 20:50 NSN - FCD Buftea (Liga 1) 21:35 MFC Vulturii PTM –...

Programul saptamanii 4 (17.10 – 23.10)

ATENTIE! Incepand cu saptamana 5 (inclusiv), programul va fi afisat in cursul zilei de vineri! Programul etapei 4 CMFB:   LUNI, 17.10: TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) 20:00...

Programul saptamanii 3 (10.10 – 16.10)

Programul saptamanii 3 (10.10 – 16.10) - Etapa 3 CMFB   LUNI, 10.10: TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) 20:00 Union Bucuresti – Juventus Buftea 2004 (Liga 1) - AMÂNAT 20:50...

Programul saptamanii 2 (03.10 – 09.10)

LUNI, 03.10: TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) 20:00 Metropolis Bucuresti – Tiki Taka (Liga 2A) 20:50 FCD Buftea – Finantistii (Liga 1) 21:35 HTDIV – Dream Team  (Liga 1) 22:20...

Programul saptamanii 1 (26.09 – 02.10)

Programarea din Liga 2A a suferit modificari fata de varianta publicata initial. Puteti consulta programarea finala a meciurilor AICI. Programul saptamanii 1 (26.09 - 02.10):   MARTI,...