ETAPA 26

Thunders - Stanleybet
(Marti 04.06.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 2
( 2 - 1 )
Batranii din Academiei - Tiki Taka
(Marti 04.06.2019 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
5 - 4
( 2 - 3 )
Finantistii - ACS Carol I
(Marti 04.06.2019 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare
Phoenix Bucuresti - Team Rocket
(Marti 04.06.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 6
( 1 - 3 )
Hazard - Arsenal Romania Supporters Club
(Marti 04.06.2019 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
8 - 1
( 4 - 0 )
Gasca Nebuna - Adexim
(Miercuri 05.06.2019 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 3
( 0 - 1 )

ETAPA 25

Team Rocket - Finantistii
(Luni 27.05.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 2
( 0 - 1 )
ACS Carol I - Thunders
(Luni 27.05.2019 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Neprezentare
Stanleybet - Batranii din Academiei
(Marti 28.05.2019 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 9
( 2 - 3 )
Arsenal Romania Supporters Club - Gasca Nebuna
(Miercuri 29.05.2019 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 2
( 0 - 0 )
Tiki Taka - Hazard
(Miercuri 29.05.2019 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 1 - 0 )
Adexim - Blacks United
(Miercuri 29.05.2019 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 2
( 1 - 1 )

ETAPA 24

Gasca Nebuna - Tiki Taka
(Marti 21.05.2019 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 0
( 5 - 0 )
Blacks United - Phoenix Bucuresti
(Miercuri 22.05.2019 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 2
( 0 - 0 )
Hazard - Stanleybet
(Miercuri 22.05.2019 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 0
( 1 - 0 )
Batranii din Academiei - ACS Carol I
(Joi 23.05.2019 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 2
( 3 - 0 )
Adexim - Arsenal Romania Supporters Club
(Luni 27.05.2019 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 1 - 0 )
Thunders - Team Rocket
(Miercuri 29.05.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 1 - 0 )

ETAPA 23

Stanleybet - Gasca Nebuna
(Luni 13.05.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 10
( 0 - 3 )
Phoenix Bucuresti - Finantistii
(Luni 13.05.2019 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 1
( 1 - 1 )
Team Rocket - Batranii din Academiei
(Marti 14.05.2019 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Meci decis la masa verde - retragerea echipei de pe teren. Scor in momentul intreruperii: 4-2
Arsenal Romania Supporters Club - Blacks United
(Miercuri 15.05.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 2
( 3 - 2 )
Tiki Taka - Adexim
(Miercuri 15.05.2019 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 5
( 1 - 3 )
ACS Carol I - Hazard
(Miercuri 15.05.2019 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 3
( 0 - 1 )

ETAPA 22

Thunders - Phoenix Bucuresti
(Marti 07.05.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 4
( 1 - 1 )
Gasca Nebuna - ACS Carol I
(Miercuri 08.05.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 0
( 3 - 0 )
Blacks United - Finantistii
(Miercuri 08.05.2019 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 2 )
Arsenal Romania Supporters Club - Tiki Taka
(Joi 09.05.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 6
( 3 - 1 )
Adexim - Stanleybet
(Joi 09.05.2019 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
12 - 0
( 3 - 0 )
Hazard - Team Rocket
(Luni 03.06.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 5
( 1 - 1 )

ETAPA 21

Finantistii - Thunders
(Luni 22.04.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 1 - 1 )
Stanleybet - Arsenal Romania Supporters Club
(Luni 22.04.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 1 - 1 )
ACS Carol I - Adexim
(Marti 23.04.2019 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Phoenix Bucuresti - Batranii din Academiei
(Marti 23.04.2019 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 2
( 4 - 0 )
Team Rocket - Gasca Nebuna
(Marti 23.04.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 5
( 1 - 1 )
Tiki Taka - Blacks United
(Joi 25.04.2019 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 7
( 0 - 2 )

ETAPA 20

Tiki Taka - Stanleybet
(Marti 16.04.2019 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
14 - 1
( 6 - 0 )
Batranii din Academiei - Finantistii
(Marti 21.05.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 1
( 3 - 0 )
Adexim - Team Rocket
(Miercuri 22.05.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Neprezentare
Hazard - Phoenix Bucuresti
(Luni 27.05.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 1 )
Blacks United - Thunders
(Joi 06.06.2019 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 4
( 0 - 2 )
Arsenal Romania Supporters Club - ACS Carol I
(Joi 06.06.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
-
( - )

ETAPA 19

Stanleybet - Blacks United
(Luni 08.04.2019 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 6
( 0 - 2 )
Team Rocket - Arsenal Romania Supporters Club
(Marti 09.04.2019 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 1 - 0 )
Thunders - Batranii din Academiei
(Marti 09.04.2019 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 2 - 0 )
Phoenix Bucuresti - Gasca Nebuna
(Marti 09.04.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 0
( 1 - 0 )
ACS Carol I - Tiki Taka
(Miercuri 10.04.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 6
( 0 - 2 )
Finantistii - Hazard
(Miercuri 10.04.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 1 - 0 )

ETAPA 18

Gasca Nebuna - Finantistii
(Luni 01.04.2019 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
10 - 3
( 3 - 1 )
Adexim - Phoenix Bucuresti
(Luni 01.04.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 1
( 0 - 0 )
ACS Carol I - Stanleybet
(Marti 02.04.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 0 - 2 )
Tiki Taka - Team Rocket
(Marti 02.04.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 4
( 0 - 3 )
Hazard - Thunders
(Miercuri 03.04.2019 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 1
( 1 - 0 )
Blacks United - Batranii din Academiei
(Joi 04.04.2019 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 4
( 1 - 1 )

ETAPA 17

Finantistii - Adexim
(Luni 25.03.2019 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 2
( 1 - 0 )
Team Rocket - Stanleybet
(Luni 25.03.2019 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 1
( 2 - 0 )
Batranii din Academiei - Hazard
(Luni 25.03.2019 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 5
( 0 - 2 )
ACS Carol I - Blacks United
(Marti 26.03.2019 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare Blacks United
Phoenix Bucuresti - Arsenal Romania Supporters Club
(Marti 26.03.2019 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 3
( 2 - 2 )
Thunders - Gasca Nebuna
(Miercuri 27.03.2019 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
0 - 5
( 0 - 3 )

ETAPA 16

Tiki Taka - Phoenix Bucuresti
(Luni 18.03.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 2 )
ACS Carol I - Team Rocket
(Marti 19.03.2019 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 4
( 0 - 1 )
Gasca Nebuna - Batranii din Academiei
(Marti 19.03.2019 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 0
( 1 - 0 )
Arsenal Romania Supporters Club - Finantistii
(Miercuri 20.03.2019 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 1
( 1 - 1 )
Blacks United - Hazard
(Miercuri 20.03.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 2
( 0 - 1 )
Adexim - Thunders
(Joi 21.03.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 1 - 2 )

ETAPA 15

Team Rocket - Blacks United
(Luni 11.03.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 1 - 1 )
Hazard - Gasca Nebuna
(Luni 11.03.2019 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 5
( 0 - 2 )
Batranii din Academiei - Adexim
(Luni 11.03.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 6
( 3 - 2 )
Phoenix Bucuresti - Stanleybet
(Marti 12.03.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
11 - 1
( 6 - 1 )
Thunders - Arsenal Romania Supporters Club
(Miercuri 13.03.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 3 - 0 )
Finantistii - Tiki Taka
(Miercuri 13.03.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 0
( 0 - 0 )

ETAPA 14

Arsenal Romania Supporters Club - Batranii din Academiei
(Luni 04.03.2019 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 6
( 0 - 2 )
Adexim - Hazard
(Luni 04.03.2019 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
0 - 0
( 0 - 0 )
Stanleybet - Finantistii
(Luni 04.03.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 5
( 0 - 2 )
Blacks United - Gasca Nebuna
(Marti 05.03.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 0 - 2 )
Tiki Taka - Thunders
(Joi 07.03.2019 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 2 - 1 )
ACS Carol I - Phoenix Bucuresti
(Joi 07.03.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 4
( 3 - 1 )

ETAPA 13

Adexim - Gasca Nebuna
(Luni 25.02.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 6
( 0 - 4 )
ACS Carol I - Finantistii
(Marti 26.02.2019 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 5
( 1 - 4 )
Team Rocket - Phoenix Bucuresti
(Marti 26.02.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 5
( 1 - 1 )
Stanleybet - Thunders
(Miercuri 27.02.2019 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 8
( 0 - 5 )
Arsenal Romania Supporters Club - Hazard
(Miercuri 27.02.2019 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 4
( 1 - 2 )
Tiki Taka - Batranii din Academiei
(Joi 28.02.2019 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 5
( 0 - 0 )

ETAPA 12

Blacks United - Adexim
(Luni 26.11.2018 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 4
( 1 - 1 )
Gasca Nebuna - Arsenal Romania Supporters Club
(Luni 18.02.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 4
( 2 - 2 )
Thunders - ACS Carol I
(Luni 18.02.2019 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
6 - 0
( 2 - 0 )
Finantistii - Team Rocket
(Marti 19.02.2019 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 1 - 0 )
Batranii din Academiei - Stanleybet
(Marti 19.02.2019 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare Stanleybet
Hazard - Tiki Taka
(Miercuri 20.02.2019 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
5 - 1
( 4 - 1 )

ETAPA 11

Stanleybet - Hazard
(Luni 12.11.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 8
( 0 - 3 )
ACS Carol I - Batranii din Academiei
(Marti 13.11.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 6
( 1 - 4 )
Tiki Taka - Gasca Nebuna
(Miercuri 14.11.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 1 - 2 )
Phoenix Bucuresti - Blacks United
(Miercuri 14.11.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 0
( 0 - 0 )
Arsenal Romania Supporters Club - Adexim
(Miercuri 14.11.2018 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 4
( 1 - 3 )
Team Rocket - Thunders
(Joi 15.11.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 0
( 0 - 0 )

ETAPA 10

Gasca Nebuna - Stanleybet
(Luni 05.11.2018 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
15 - 3
( 6 - 3 )
Adexim - Tiki Taka
(Luni 05.11.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 0
( 0 - 0 )
Hazard - ACS Carol I
(Marti 06.11.2018 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 1
( 0 - 0 )
Batranii din Academiei - Team Rocket
(Marti 06.11.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 2 - 1 )
Finantistii - Phoenix Bucuresti
(Miercuri 07.11.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 3
( 2 - 1 )
Blacks United - Arsenal Romania Supporters Club
(Joi 08.11.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 0
( 0 - 0 )

ETAPA 9

ACS Carol I - Gasca Nebuna
(Luni 29.10.2018 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 1 )
Stanleybet - Adexim
(Luni 29.10.2018 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 7
( 0 - 3 )
Team Rocket - Hazard
(Marti 30.10.2018 21:35)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
0 - 1
( 0 - 0 )
Phoenix Bucuresti - Thunders
(Marti 30.10.2018 22:20)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
2 - 1
( 1 - 1 )
Finantistii - Blacks United
(Miercuri 31.10.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 1 - 0 )
Tiki Taka - Arsenal Romania Supporters Club
(Joi 01.11.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 5
( 1 - 2 )

ETAPA 8

Gasca Nebuna - Team Rocket
(Marti 23.10.2018 20:45)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 1
( 1 - 0 )
Batranii din Academiei - Phoenix Bucuresti
(Marti 23.10.2018 21:30)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 1
( 1 - 0 )
Adexim - ACS Carol I
(Marti 23.10.2018 22:15)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
4 - 4
( 1 - 1 )
Arsenal Romania Supporters Club - Stanleybet
(Miercuri 24.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 1 - 2 )
Blacks United - Tiki Taka
(Miercuri 24.10.2018 20:45)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 2 - 2 )
Thunders - Finantistii
(Joi 25.10.2018 22:15)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 4
( 1 - 1 )

ETAPA 7

Phoenix Bucuresti - Hazard
(Luni 15.10.2018 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 0
( 0 - 0 )
Thunders - Blacks United
(Marti 16.10.2018 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 1
( 1 - 0 )
Finantistii - Batranii din Academiei
(Marti 16.10.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 2 - 1 )
Stanleybet - Tiki Taka
(Miercuri 17.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Neprezentare
ACS Carol I - Arsenal Romania Supporters Club
(Miercuri 17.10.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 6
( 1 - 4 )
Team Rocket - Adexim
(Joi 18.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )

ETAPA 6

Arsenal Romania Supporters Club - Team Rocket
(Luni 08.10.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 5
( 1 - 3 )
Blacks United - Stanleybet
(Marti 09.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 1 - 1 )
Batranii din Academiei - Thunders
(Marti 09.10.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 0
( 1 - 0 )
Tiki Taka - ACS Carol I
(Marti 09.10.2018 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 1 - 1 )
Gasca Nebuna - Phoenix Bucuresti
(Miercuri 10.10.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 6
( 2 - 2 )
Hazard - Finantistii
(Joi 11.10.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 0 - 2 )

ETAPA 5

Team Rocket - Tiki Taka
(Luni 01.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 4
( 1 - 2 )
Thunders - Hazard
(Luni 01.10.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 1
( 0 - 0 )
Phoenix Bucuresti - Adexim
(Luni 01.10.2018 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 1 - 3 )
ACS Carol I - Stanleybet
(Marti 02.10.2018 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 4
( 3 - 1 )
Batranii din Academiei - Blacks United
(Marti 02.10.2018 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 2 - 1 )
Finantistii - Gasca Nebuna
(Marti 02.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 3
( 3 - 2 )

ETAPA 4

Arsenal Romania Supporters Club - Phoenix Bucuresti
(Luni 24.09.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 3
( 1 - 2 )
Hazard - Batranii din Academiei
(Luni 24.09.2018 22:15)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
2 - 1
( 2 - 1 )
Gasca Nebuna - Thunders
(Marti 25.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
5 - 3
( 1 - 1 )
Adexim - Finantistii
(Marti 25.09.2018 22:15)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 2
( 1 - 0 )
Blacks United - ACS Carol I
(Miercuri 26.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
4 - 2
( 2 - 1 )
Stanleybet - Team Rocket
(Joi 27.09.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 3
( 0 - 2 )

ETAPA 3

Team Rocket - ACS Carol I
(Luni 17.09.2018 21:30)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 0
( 0 - 0 )
Phoenix Bucuresti - Tiki Taka
(Luni 17.09.2018 21:30)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 3
( 4 - 1 )
Hazard - Blacks United
(Luni 17.09.2018 22:15)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 2 - 1 )
Thunders - Adexim
(Marti 18.09.2018 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
0 - 2
( 0 - 1 )
Batranii din Academiei - Gasca Nebuna
(Marti 18.09.2018 21:30)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 2
( 0 - 0 )
Finantistii - Arsenal Romania Supporters Club
(Miercuri 19.09.2018 22:15)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 0 - 0 )

ETAPA 2

Blacks United - Team Rocket
(Luni 10.09.2018 21:30)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 0 )
Adexim - Batranii din Academiei
(Luni 10.09.2018 21:30)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 1 )
Stanleybet - Phoenix Bucuresti
(Luni 10.09.2018 22:15)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 1 - 2 )
Gasca Nebuna - Hazard
(Marti 11.09.2018 21:30)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 1
( 1 - 0 )
Tiki Taka - Finantistii
(Miercuri 12.09.2018 21:30)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 3
( 1 - 3 )
Arsenal Romania Supporters Club - Thunders
(Luni 22.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 1 - 0 )

ETAPA 1

Batranii din Academiei - Arsenal Romania Supporters Club
(Luni 03.09.2018 21:30)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 3
( 1 - 2 )
Hazard - Adexim
(Luni 03.09.2018 21:30)
[ Teren 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 2
( 0 - 1 )
Finantistii - Stanleybet
(Marti 04.09.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 1 - 1 )
Gasca Nebuna - Blacks United
(Marti 04.09.2018 20:45)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 2
( 1 - 2 )
Phoenix Bucuresti - ACS Carol I
(Miercuri 05.09.2018 21:30)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 1
( 1 - 0 )
Thunders - Tiki Taka
(Joi 04.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 1 - 1 )