ETAPA 11

Apusului Boys - Sporting Bucuresti
(Marti 13.11.2018 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 10
( 0 - 4 )
Powerbet Team - Tinerii Titani
(Marti 13.11.2018 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 0 - 0 )
Brothers Team - Derby United
(Marti 13.11.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 1 - 0 )
Monstrii Reincarnati - Team Amigos
(Marti 13.11.2018 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 7
( 1 - 5 )
All Star Bucuresti - Metropolis Bucuresti
(Marti 13.11.2018 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 4
( 0 - 1 )
MFC Smart - Baba Novac Rezidential
(Marti 13.11.2018 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 4
( 2 - 2 )
ASE & Friends - Harul Bucuresti
(Miercuri 14.11.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 9
( 0 - 3 )

ETAPA 10

Metropolis Bucuresti - Monstrii Reincarnati
(Luni 05.11.2018 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 4
( 4 - 1 )
Sporting Bucuresti - Brothers Team
(Luni 05.11.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 3
( 1 - 2 )
Derby United - Powerbet Team
(Marti 06.11.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 1 - 2 )
Tinerii Titani - ASE & Friends
(Marti 06.11.2018 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 1
( 0 - 1 )
Baba Novac Rezidential - Apusului Boys
(Marti 06.11.2018 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
7 - 1
( 4 - 0 )
Harul Bucuresti - All Star Bucuresti
(Miercuri 07.11.2018 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 1 - 1 )
Team Amigos - MFC Smart
(Miercuri 07.11.2018 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 6
( 0 - 4 )

ETAPA 9

Monstrii Reincarnati - Harul Bucuresti
(Luni 29.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 3
( 2 - 1 )
MFC Smart - Metropolis Bucuresti
(Luni 29.10.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 0 - 1 )
Powerbet Team - Sporting Bucuresti
(Marti 30.10.2018 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 3
( 1 - 1 )
Apusului Boys - Team Amigos
(Marti 30.10.2018 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
0 - 0
( 0 - 0 )
Derby United - Tinerii Titani
(Marti 30.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 2 - 1 )
All Star Bucuresti - ASE & Friends
(Miercuri 31.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
8 - 2
( 1 - 1 )
Brothers Team - Baba Novac Rezidential
(Miercuri 31.10.2018 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 4
( 2 - 0 )

ETAPA 8

Tinerii Titani - All Star Bucuresti
(Luni 22.10.2018 20:45)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 4
( 0 - 0 )
Sporting Bucuresti - Derby United
(Marti 23.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 0
( 0 - 0 )
ASE & Friends - Monstrii Reincarnati
(Marti 23.10.2018 21:30)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 1
( 2 - 0 )
Baba Novac Rezidential - Powerbet Team
(Marti 23.10.2018 22:15)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
6 - 1
( 3 - 0 )
Harul Bucuresti - MFC Smart
(Miercuri 24.10.2018 22:15)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
0 - 4
( 0 - 0 )
Metropolis Bucuresti - Apusului Boys
(Miercuri 24.10.2018 22:15)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 1 - 0 )
Team Amigos - Brothers Team
(Joi 25.10.2018 21:30)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 1 - 1 )

ETAPA 7

Apusului Boys - Harul Bucuresti
(Luni 15.10.2018 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 1
( 0 - 0 )
MFC Smart - ASE & Friends
(Luni 15.10.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 0
( 3 - 0 )
Brothers Team - Metropolis Bucuresti
(Marti 16.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 1 - 1 )
Powerbet Team - Team Amigos
(Marti 16.10.2018 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 4
( 1 - 2 )
Derby United - Baba Novac Rezidential
(Marti 16.10.2018 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 1
( 0 - 0 )
Sporting Bucuresti - Tinerii Titani
(Joi 18.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 0
( 2 - 0 )
Monstrii Reincarnati - All Star Bucuresti
(Joi 18.10.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 4
( 1 - 2 )

ETAPA 6

Metropolis Bucuresti - Powerbet Team
(Luni 08.10.2018 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 1 - 1 )
Harul Bucuresti - Brothers Team
(Luni 08.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 5
( 1 - 1 )
ASE & Friends - Apusului Boys
(Luni 08.10.2018 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 1 - 1 )
All Star Bucuresti - MFC Smart
(Luni 08.10.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 2 - 0 )
Team Amigos - Derby United
(Marti 09.10.2018 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 5
( 2 - 0 )
Tinerii Titani - Monstrii Reincarnati
(Marti 09.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 2
( 6 - 1 )
Baba Novac Rezidential - Sporting Bucuresti
(Marti 09.10.2018 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
0 - 3
( 0 - 1 )

ETAPA 5

Brothers Team - ASE & Friends
(Luni 01.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 1
( 3 - 1 )
Powerbet Team - Harul Bucuresti
(Luni 01.10.2018 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 2 - 2 )
Sporting Bucuresti - Team Amigos
(Luni 01.10.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 1
( 3 - 1 )
MFC Smart - Monstrii Reincarnati
(Marti 02.10.2018 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 4
( 2 - 2 )
Derby United - Metropolis Bucuresti
(Marti 02.10.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 2
( 4 - 1 )
Baba Novac Rezidential - Tinerii Titani
(Marti 02.10.2018 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Apusului Boys - All Star Bucuresti
(Miercuri 03.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 5
( 2 - 1 )

ETAPA 4

Metropolis Bucuresti - Sporting Bucuresti
(Luni 24.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 1
( 1 - 1 )
ASE & Friends - Powerbet Team
(Marti 25.09.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 8
( 1 - 5 )
Team Amigos - Baba Novac Rezidential
(Marti 25.09.2018 21:30)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
1 - 2
( 0 - 2 )
Monstrii Reincarnati - Apusului Boys
(Miercuri 26.09.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 2
( 1 - 1 )
All Star Bucuresti - Brothers Team
(Miercuri 26.09.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 4
( 0 - 3 )
Tinerii Titani - MFC Smart
(Miercuri 26.09.2018 22:15)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 0
( 2 - 0 )
Harul Bucuresti - Derby United
(Joi 27.09.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
0 - 5
( 0 - 1 )

ETAPA 3

Baba Novac Rezidential - Metropolis Bucuresti
(Luni 17.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 0
( 1 - 0 )
Powerbet Team - All Star Bucuresti
(Marti 18.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 0
( 0 - 0 )
Brothers Team - Monstrii Reincarnati
(Miercuri 19.09.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 1 - 1 )
Apusului Boys - MFC Smart
(Miercuri 19.09.2018 22:15)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 0
( 0 - 0 )
Derby United - ASE & Friends
(Joi 20.09.2018 20:45)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
8 - 1
( 5 - 0 )
Team Amigos - Tinerii Titani
(Joi 20.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 0
( 2 - 0 )
Sporting Bucuresti - Harul Bucuresti
(Joi 20.09.2018 22:15)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 3 - 1 )

ETAPA 2

Harul Bucuresti - Baba Novac Rezidential
(Luni 10.09.2018 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 5
( 0 - 3 )
ASE & Friends - Sporting Bucuresti
(Luni 10.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 4
( 0 - 2 )
Tinerii Titani - Apusului Boys
(Marti 11.09.2018 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 2
( 1 - 0 )
All Star Bucuresti - Derby United
(Marti 11.09.2018 20:45)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 4
( 2 - 3 )
Metropolis Bucuresti - Team Amigos
(Miercuri 12.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 3 - 1 )
MFC Smart - Brothers Team
(Miercuri 12.09.2018 22:15)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
8 - 4
( 4 - 0 )
Monstrii Reincarnati - Powerbet Team
(Joi 13.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 0 - 1 )

ETAPA 1

Sporting Bucuresti - All Star Bucuresti
(Luni 03.09.2018 20:45)
[ Teren 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 0
( 2 - 0 )
Derby United - Monstrii Reincarnati
(Marti 04.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 1
( 2 - 0 )
Powerbet Team - MFC Smart
(Miercuri 05.09.2018 22:15)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 1
( 0 - 0 )
Metropolis Bucuresti - Tinerii Titani
(Joi 06.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 2
( 1 - 2 )
Team Amigos - Harul Bucuresti
(Miercuri 03.10.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 0
( 1 - 0 )
Brothers Team - Apusului Boys
(Miercuri 10.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 1 - 1 )
Baba Novac Rezidential - ASE & Friends
(Joi 11.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 6
( 0 - 2 )