ETAPA 22

MFC Titan - Tinerii Titani
(Marti 28.06.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
9 - 2
( 6 - 0 )
D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - No Name
(Joi 30.06.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 4
( 2 - 1 )
Harul Bucuresti - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Joi 30.06.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare Universitatea Politehnica Bucuresti

ETAPA 21

Tinerii Titani - ACS Carol I
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
No Name - MFC Titan
(Marti 21.06.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 0 - 0 )
Universitatea Politehnica Bucuresti - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Miercuri 22.06.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 2 - 2 )

ETAPA 20

ACS Carol I - No Name
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
MFC Titan - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Miercuri 15.06.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 2 - 1 )
D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - Harul Bucuresti
(Miercuri 15.06.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 0 - 1 )
Borussia Fundulea - FCD Buftea
(Joi 23.06.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 0
( 1 - 0 )
KSB Romania - Team Rocket
(Marti 28.06.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 1 - 0 )
Hazard - Metropolis Bucuresti
(Marti 05.07.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 4
( 0 - 0 )

ETAPA 19

Universitatea Politehnica Bucuresti - ACS Carol I
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Team Rocket - Hazard
(Marti 07.06.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 4
( 1 - 0 )
FCD Buftea - KSB Romania
(Miercuri 08.06.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 3
( 3 - 1 )
No Name - Tinerii Titani
(Miercuri 08.06.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 0 - 2 )
Metropolis Bucuresti - Borussia Fundulea
(Miercuri 08.06.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 4
( 0 - 4 )
Harul Bucuresti - MFC Titan
(Joi 23.06.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 1 - 0 )

ETAPA 18

ACS Carol I - Harul Bucuresti
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Tinerii Titani - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Duminica 01.05.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 4
( 0 - 1 )
KSB Romania - Borussia Fundulea
(Duminica 01.05.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 1 )
MFC Titan - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Marti 07.06.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 2 - 1 )
Hazard - FCD Buftea
(Joi 16.06.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 6
( 0 - 2 )
Team Rocket - Metropolis Bucuresti
(Marti 21.06.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
9 - 3
( 3 - 3 )

ETAPA 17

Universitatea Politehnica Bucuresti - No Name
(Marti 24.05.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 0
( 1 - 0 )
D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - ACS Carol I
(Marti 24.05.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare ACS Carol I
FCD Buftea - Team Rocket
(Marti 24.05.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 3
( 4 - 2 )
Borussia Fundulea - Hazard
(Marti 24.05.2022 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 3 - 0 )
Harul Bucuresti - Tinerii Titani
(Miercuri 25.05.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 1 - 1 )
Metropolis Bucuresti - KSB Romania
(Miercuri 25.05.2022 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 1 - 1 )

ETAPA 16

Hazard - KSB Romania
(Luni 16.05.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 1 )
Team Rocket - Borussia Fundulea
(Marti 17.05.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 4
( 0 - 2 )
Tinerii Titani - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Marti 17.05.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 2
( 2 - 1 )
FCD Buftea - Metropolis Bucuresti
(Marti 17.05.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 0 - 1 )
No Name - Harul Bucuresti
(Miercuri 18.05.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 1 - 2 )
ACS Carol I - MFC Titan
(Joi 26.05.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Neprezentare ACS Carol I

ETAPA 15

Universitatea Politehnica Bucuresti - RSF Trans
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
FPAR - Metropolis Bucuresti
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
ACS Carol I - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Luni 09.05.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Neprezentare "ACS Carol I"
No Name - KSB Romania
(Luni 09.05.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 2 )
Hazard - MFC Titan
(Luni 09.05.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 3
( 2 - 1 )
Harul Bucuresti - FCD Buftea
(Miercuri 11.05.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 2 - 2 )
Team Rocket - Tinerii Titani
(Miercuri 11.05.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 2
( 2 - 0 )

ETAPA 14

RSF Trans - Team Rocket
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Metropolis Bucuresti - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Marti 03.05.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 2 - 1 )
FCD Buftea - FPAR
(Marti 03.05.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare FPAR
KSB Romania - ACS Carol I
(Miercuri 04.05.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare ACS Carol I
Tinerii Titani - No Name
(Miercuri 04.05.2022 21:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 5
( 1 - 3 )
MFC Titan - Borussia Fundulea
(Joi 05.05.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 4
( 0 - 1 )

ETAPA 13

No Name - RSF Trans
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Team Rocket - Metropolis Bucuresti
(Marti 26.04.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 1 )
Borussia Fundulea - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Marti 26.04.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 1 - 0 )
ACS Carol I - Tinerii Titani
(Miercuri 27.04.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 5
( 0 - 1 )
Universitatea Politehnica Bucuresti - FCD Buftea
(Miercuri 27.04.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 0
( 0 - 0 )
FPAR - Harul Bucuresti
(Joi 28.04.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Neprezentare FPAR
D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - Hazard
(Marti 03.05.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 4
( 1 - 1 )
Hazard - KSB Romania
(Joi 12.05.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 1
( 0 - 1 )

ETAPA 12

RSF Trans - ACS Carol I
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Metropolis Bucuresti - No Name
(Luni 18.04.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 0 - 1 )
KSB Romania - Borussia Fundulea
(Luni 18.04.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 7
( 1 - 3 )
Tinerii Titani - Hazard
(Luni 18.04.2022 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 8
( 0 - 2 )
D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - MFC Titan
(Luni 18.04.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 8
( 2 - 2 )
Harul Bucuresti - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Luni 18.04.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 0 - 1 )
FCD Buftea - Team Rocket
(Marti 19.04.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 1 - 1 )

ETAPA 11

Hazard - RSF Trans
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
MFC Titan - KSB Romania
(Luni 11.04.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 0
( 3 - 0 )
Team Rocket - Harul Bucuresti
(Luni 11.04.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 3
( 2 - 0 )
ACS Carol I - Metropolis Bucuresti
(Miercuri 13.04.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 0
( 2 - 0 )
No Name - FCD Buftea
(Miercuri 13.04.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 5
( 1 - 1 )
Universitatea Politehnica Bucuresti - FPAR
(Miercuri 13.04.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 4
( 1 - 3 )
Borussia Fundulea - Tinerii Titani
(Miercuri 13.04.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 3 - 0 )

ETAPA 10

RSF Trans - Borussia Fundulea
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Harul Bucuresti - No Name
(Luni 04.04.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 4
( 0 - 1 )
KSB Romania - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Luni 04.04.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 1 - 1 )
Metropolis Bucuresti - Hazard
(Luni 04.04.2022 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 0
( 1 - 0 )
FPAR - Team Rocket
(Miercuri 06.04.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 0 - 2 )
Tinerii Titani - MFC Titan
(Miercuri 06.04.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 3
( 1 - 2 )
FCD Buftea - ACS Carol I
(Joi 07.04.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
8 - 0
( 6 - 0 )

ETAPA 9

MFC Titan - RSF Trans
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - Tinerii Titani
(Luni 28.03.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 1
( 3 - 0 )
Borussia Fundulea - Metropolis Bucuresti
(Luni 28.03.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 0 - 1 )
Hazard - FCD Buftea
(Luni 28.03.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 7
( 0 - 0 )
Team Rocket - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Luni 28.03.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 0
( 0 - 0 )
No Name - FPAR
(Luni 28.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 0 - 1 )
ACS Carol I - Harul Bucuresti
(Joi 31.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 1 )

ETAPA 8

RSF Trans - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Tinerii Titani - KSB Romania
(Luni 21.03.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 1
( 0 - 1 )
Universitatea Politehnica Bucuresti - No Name
(Luni 21.03.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 3
( 1 - 2 )
Metropolis Bucuresti - MFC Titan
(Joi 24.03.2022 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 1
( 3 - 1 )
FCD Buftea - Borussia Fundulea
(Joi 24.03.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 3
( 1 - 2 )
Harul Bucuresti - Hazard
(Joi 24.03.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 4
( 0 - 1 )
FPAR - ACS Carol I
(Joi 24.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 5
( 2 - 2 )

ETAPA 7

KSB Romania - RSF Trans
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - Metropolis Bucuresti
(Luni 14.03.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 5
( 1 - 2 )
No Name - Team Rocket
(Luni 14.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 1 - 1 )
ACS Carol I - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Miercuri 16.03.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 6
( 0 - 3 )
MFC Titan - FCD Buftea
(Miercuri 16.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 5
( 2 - 3 )
Hazard - FPAR
(Joi 17.03.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 1 - 1 )
Borussia Fundulea - Harul Bucuresti
(Joi 17.03.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 2 - 0 )

ETAPA 6

RSF Trans - Tinerii Titani
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Team Rocket - ACS Carol I
(Luni 07.03.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 1 - 1 )
FCD Buftea - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Miercuri 09.03.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 2
( 2 - 2 )
Metropolis Bucuresti - KSB Romania
(Miercuri 09.03.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 3
( 1 - 1 )
Universitatea Politehnica Bucuresti - Hazard
(Miercuri 09.03.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 0
( 0 - 0 )
FPAR - Borussia Fundulea
(Joi 10.03.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 5
( 1 - 1 )
Harul Bucuresti - MFC Titan
(Joi 10.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 4
( 2 - 3 )

ETAPA 5

KSB Romania - FCD Buftea
(Luni 28.02.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 9
( 1 - 4 )
Tinerii Titani - Metropolis Bucuresti
(Luni 28.02.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 0
( 0 - 0 )
Hazard - Team Rocket
(Luni 28.02.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 4
( 0 - 2 )
Borussia Fundulea - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Miercuri 02.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
16 - 1
( 6 - 0 )
ACS Carol I - No Name
(Joi 03.03.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 5
( 0 - 1 )
MFC Titan - FPAR
(Joi 03.03.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 4
( 0 - 1 )
D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - Harul Bucuresti
(Joi 03.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 2
( 4 - 0 )

ETAPA 4

FCD Buftea - Tinerii Titani
(Luni 27.09.2021 20:50)
[ Terenul 1 - Liceul Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 1 - 0 )
No Name - Hazard
(Luni 27.09.2021 21:20)
[ Terenul 2 - Liceul Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 1 )
Harul Bucuresti - KSB Romania
(Luni 27.09.2021 22:20)
[ Terenul 1 - Liceul Iuliu Maniu ]
1 - 1
( 1 - 1 )
Team Rocket - Borussia Fundulea
(Miercuri 29.09.2021 21:35)
[ Terenul 3 - Sport Club Diamond ]
2 - 3
( 1 - 0 )
Universitatea Politehnica Bucuresti - MFC Titan
(Miercuri 29.09.2021 22:20)
[ Terenul 3 - Sport Club Diamond ]
2 - 3
( 0 - 3 )
FPAR - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Joi 30.09.2021 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Neprezentare FPAR
Metropolis Bucuresti - RSF Trans
(Joi 30.09.2021 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )

ETAPA 3

D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Luni 20.09.2021 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 4
( 0 - 2 )
Tinerii Titani - Harul Bucuresti
(Luni 20.09.2021 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 3
( 4 - 1 )
Borussia Fundulea - No Name
(Marti 21.09.2021 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 2 - 2 )
RSF Trans - FCD Buftea
(Joi 23.09.2021 20:50)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Meci decis la masa verde. Rezultat pe teren: 1-9
Hazard - ACS Carol I
(Joi 23.09.2021 21:35)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
4 - 2
( 3 - 0 )
KSB Romania - FPAR
(Joi 23.09.2021 22:20)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
5 - 2
( 2 - 1 )
MFC Titan - Team Rocket
(Luni 27.09.2021 21:35)
[ Terenul 1 - Liceul Iuliu Maniu ]
3 - 7
( 1 - 4 )

ETAPA 2

Universitatea Politehnica Bucuresti - KSB Romania
(Luni 13.09.2021 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 0 - 1 )
Harul Bucuresti - RSF Trans
(Luni 13.09.2021 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Meci decis la masa verde. Rezultat pe teren: 1-7
Team Rocket - D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys)
(Marti 14.09.2021 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 1 - 0 )
FCD Buftea - Metropolis Bucuresti
(Miercuri 15.09.2021 20:50)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
4 - 1
( 3 - 1 )
FPAR - Tinerii Titani
(Joi 16.09.2021 20:50)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
3 - 5
( 2 - 1 )
ACS Carol I - Borussia Fundulea
(Joi 16.09.2021 21:35)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
1 - 6
( 0 - 2 )
No Name - MFC Titan
(Joi 16.09.2021 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 0 - 0 )

ETAPA 1

KSB Romania - Team Rocket
(Marti 07.09.2021 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 2 )
RSF Trans - FPAR
(Marti 07.09.2021 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Meci decis la masa verde. Rezultat pe teren: 13-2
D&A C.A.O. (ex-Apusului Boys) - No Name
(Miercuri 08.09.2021 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 0 - 0 )
Tinerii Titani - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Joi 09.09.2021 20:00)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
7 - 4
( 4 - 2 )
Metropolis Bucuresti - Harul Bucuresti
(Joi 09.09.2021 21:35)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
2 - 2
( 1 - 0 )
MFC Titan - ACS Carol I
(Joi 09.09.2021 22:20)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
10 - 4
( 2 - 2 )
Borussia Fundulea - Hazard
(Marti 14.09.2021 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 0
( 0 - 0 )