ETAPA 7

Gasca Nebuna 2 - MFC Pensiunea LIN
(Luni 15.10.2018 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 1
( 3 - 1 )
Metropolis Bucuresti 2 - Jucatori de Weekend
(Marti 16.10.2018 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 2
( 0 - 1 )
Dacii Bucuresti - MFC Titan
(Marti 16.10.2018 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 1 - 0 )
Borussia Fundulea - BlockBusters
(Miercuri 17.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 1 - 1 )
WWJD - Vulturii
(Joi 18.10.2018 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 1 )
Goodfellas Football Team - Afitos
(Joi 18.10.2018 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 4
( 1 - 2 )

ETAPA 6

BlockBusters - Metropolis Bucuresti 2
(Luni 08.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 1
( 2 - 1 )
MFC Pensiunea LIN - GialloNeri 2017
(Marti 09.10.2018 21:35)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 7
( 2 - 2 )
Afitos - WWJD
(Miercuri 10.10.2018 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 3
( 3 - 2 )
Jucatori de Weekend - Gasca Nebuna 2
(Miercuri 10.10.2018 22:20)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 7
( 2 - 4 )
Vulturii - Dacii Bucuresti
(Joi 11.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 1 - 1 )
MFC Titan - Borussia Fundulea
(Joi 11.10.2018 21:35)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 2
( 2 - 2 )

ETAPA 5

Dacii Bucuresti - Afitos
(Marti 02.10.2018 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 2
( 1 - 0 )
Borussia Fundulea - Vulturii
(Marti 02.10.2018 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 3
( 1 - 1 )
Metropolis Bucuresti 2 - MFC Titan
(Marti 02.10.2018 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 1
( 0 - 0 )
WWJD - Goodfellas Football Team
(Miercuri 03.10.2018 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 4 - 0 )
GialloNeri 2017 - Jucatori de Weekend
(Miercuri 03.10.2018 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 1
( 1 - 0 )
Gasca Nebuna 2 - BlockBusters
(Joi 04.10.2018 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 5
( 4 - 4 )

ETAPA 4

Vulturii - Metropolis Bucuresti 2
(Luni 24.09.2018 21:30)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 3
( 1 - 2 )
Jucatori de Weekend - MFC Pensiunea LIN
(Marti 25.09.2018 20:00)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
1 - 3
( 0 - 1 )
MFC Titan - Gasca Nebuna 2
(Marti 25.09.2018 21:30)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
4 - 3
( 2 - 1 )
Afitos - Borussia Fundulea
(Joi 27.09.2018 20:45)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 7
( 0 - 5 )
BlockBusters - GialloNeri 2017
(Joi 27.09.2018 21:30)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
6 - 3
( 2 - 1 )
Goodfellas Football Team - Dacii Bucuresti
(Joi 27.09.2018 22:15)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 4
( 1 - 2 )

ETAPA 3

Gasca Nebuna 2 - Vulturii
(Marti 18.09.2018 20:45)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
4 - 2
( 1 - 2 )
Metropolis Bucuresti 2 - Afitos
(Marti 18.09.2018 22:15)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 5
( 1 - 3 )
GialloNeri 2017 - MFC Titan
(Marti 18.09.2018 22:15)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 3
( 3 - 2 )
MFC Pensiunea LIN - BlockBusters
(Miercuri 19.09.2018 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 8
( 1 - 3 )
Borussia Fundulea - Goodfellas Football Team
(Miercuri 19.09.2018 20:45)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 0 - 0 )
Dacii Bucuresti - WWJD
(Joi 20.09.2018 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 4
( 2 - 1 )

ETAPA 2

MFC Titan - MFC Pensiunea LIN
(Luni 10.09.2018 21:30)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 1
( 2 - 1 )
Afitos - Gasca Nebuna 2
(Marti 11.09.2018 22:15)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 8
( 0 - 3 )
BlockBusters - Jucatori de Weekend
(Miercuri 12.09.2018 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 1
( 1 - 1 )
Goodfellas Football Team - Metropolis Bucuresti 2
(Miercuri 12.09.2018 21:30)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 1 - 1 )
WWJD - Borussia Fundulea
(Joi 13.09.2018 21:30)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 4
( 0 - 2 )
Vulturii - GialloNeri 2017
(Marti 16.10.2018 20:50)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 7
( 2 - 4 )

ETAPA 1

Borussia Fundulea - Dacii Bucuresti
(Luni 03.09.2018 21:30)
[ Teren 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 0
( 0 - 0 )
Gasca Nebuna 2 - Goodfellas Football Team
(Marti 04.09.2018 21:30)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
2 - 1
( 1 - 1 )
MFC Pensiunea LIN - Vulturii
(Miercuri 05.09.2018 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 3
( 1 - 1 )
Jucatori de Weekend - MFC Titan
(Miercuri 05.09.2018 22:15)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 3
( 2 - 2 )
Metropolis Bucuresti 2 - WWJD
(Joi 06.09.2018 21:30)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 1 - 0 )
GialloNeri 2017 - Afitos
(Joi 13.09.2018 20:45)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare