ETAPA 21

Portocala Hidraulica - FDA Team
(Marti 21.06.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 1
( 4 - 0 )
Vulturii Albi - Union Bucuresti 2
(Marti 21.06.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 9
( 3 - 3 )
Goodfellas Football Team - Torpedo Six
(Marti 21.06.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 1
( 0 - 0 )
Progresul Corabia - Vas-Clan
(Miercuri 22.06.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare Vas-Clan
Pidgin Host - Young Boys
(Joi 23.06.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 3
( 1 - 2 )

ETAPA 20

Union Bucuresti 2 - Goodfellas Football Team
(Miercuri 15.06.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 1 - 1 )
Torpedo Six - Progresul Corabia
(Miercuri 15.06.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 1
( 3 - 0 )
Vas-Clan - Portocala Hidraulica
(Joi 16.06.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Neprezentare Vas-Clan
Young Boys - Vulturii Albi
(Marti 21.06.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
9 - 2
( 4 - 2 )
FDA Team - Pidgin Host
(Joi 30.06.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Neprezentare FDA Team

ETAPA 19

Vulturii Albi - FDA Team
(Marti 07.06.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 2 - 2 )
Goodfellas Football Team - Young Boys
(Marti 07.06.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 4
( 0 - 1 )
Progresul Corabia - Union Bucuresti 2
(Miercuri 08.06.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 3
( 2 - 2 )
Torpedo Six - Vas-Clan
(Miercuri 08.06.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 3 - 1 )
Pidgin Host - Portocala Hidraulica
(Miercuri 08.06.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 5
( 2 - 2 )

ETAPA 18

Union Bucuresti 2 - Torpedo Six
(Duminica 01.05.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 1
( 0 - 1 )
Young Boys - Progresul Corabia
(Luni 30.05.2022 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 2 - 0 )
FDA Team - Goodfellas Football Team
(Joi 23.06.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare Goodfellas Football Team
Portocala Hidraulica - Vulturii Albi
(Joi 23.06.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 1
( 2 - 0 )

ETAPA 17

Torpedo Six - Young Boys
(Marti 24.05.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 7
( 1 - 2 )
Union Bucuresti 2 - Vas-Clan
(Miercuri 25.05.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 2
( 2 - 0 )
Vulturii Albi - Pidgin Host
(Miercuri 25.05.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 1 - 1 )
Progresul Corabia - FDA Team
(Miercuri 25.05.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 1 - 1 )
Goodfellas Football Team - Portocala Hidraulica
(Joi 26.05.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 6
( 0 - 4 )

ETAPA 15

Vas-Clan - Vulturii Albi
(Joi 12.05.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 2 - 1 )
Portocala Hidraulica - Progresul Corabia
(Joi 12.05.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 3 - 0 )
FDA Team - Torpedo Six
(Joi 12.05.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 1
( 3 - 0 )
Young Boys - Union Bucuresti 2
(Joi 12.05.2022 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 3
( 3 - 1 )
Pidgin Host - Goodfellas Football Team
(Joi 12.05.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 3
( 0 - 1 )

ETAPA 14

Young Boys - Vas-Clan
(Marti 03.05.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 3
( 3 - 1 )
Torpedo Six - Portocala Hidraulica
(Marti 03.05.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 7
( 0 - 4 )
Progresul Corabia - Pidgin Host
(Miercuri 04.05.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 2
( 4 - 1 )
Goodfellas Football Team - Vulturii Albi
(Miercuri 04.05.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 0 - 3 )
Union Bucuresti 2 - FDA Team
(Joi 05.05.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 1 - 2 )

ETAPA 13

Vulturii Albi - Progresul Corabia
(Marti 26.04.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 1 - 1 )
Pidgin Host - Torpedo Six
(Marti 26.04.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 6
( 1 - 3 )
Vas-Clan - Goodfellas Football Team
(Joi 28.04.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 2 )
Portocala Hidraulica - Union Bucuresti 2
(Joi 28.04.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 5
( 1 - 2 )
FDA Team - Young Boys
(Joi 28.04.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 0 - 0 )

ETAPA 12

Progresul Corabia - Goodfellas Football Team
(Luni 18.04.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
9 - 1
( 7 - 1 )
Young Boys - Portocala Hidraulica
(Luni 18.04.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 8
( 1 - 4 )
FDA Team - Vas-Clan
(Marti 19.04.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 0
( 0 - 0 )
Torpedo Six - Vulturii Albi
(Miercuri 20.04.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 3
( 2 - 0 )
Union Bucuresti 2 - Pidgin Host
(Miercuri 20.04.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 1 - 0 )

ETAPA 11

Union Bucuresti 2 - Vas-Clan
(Luni 11.04.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 1
( 4 - 1 )
FDA Team - Young Boys
(Luni 11.04.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 0 - 2 )
Pidgin Host - Portocala Hidraulica
(Luni 11.04.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 5
( 2 - 1 )
Progresul Corabia - Torpedo Six
(Luni 11.04.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 1
( 1 - 1 )
Vulturii Albi - Goodfellas Football Team
(Joi 14.04.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 1 - 1 )

ETAPA 10

Portocala Hidraulica - Rosario Municipal
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Young Boys - Pidgin Host
(Miercuri 06.04.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 3 - 1 )
Goodfellas Football Team - FDA Team
(Miercuri 06.04.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 8
( 0 - 4 )
Vas-Clan - Vulturii Albi
(Joi 07.04.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 2 - 2 )
Torpedo Six - Union Bucuresti 2
(Joi 07.04.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 1 - 2 )

ETAPA 9

Rosario Municipal - Young Boys
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Progresul Corabia - Portocala Hidraulica
(Luni 28.03.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 6
( 1 - 4 )
Pidgin Host - Goodfellas Football Team
(Miercuri 30.03.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 1 - 1 )
FDA Team - Vulturii Albi
(Miercuri 30.03.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
7 - 0
( 5 - 0 )
Torpedo Six - Vas-Clan
(Joi 31.03.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 0
( 2 - 0 )

ETAPA 8

Goodfellas Football Team - Rosario Municipal
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Young Boys - Progresul Corabia
(Luni 21.03.2022 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 2 - 0 )
Portocala Hidraulica - Union Bucuresti 2
(Luni 21.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 9
( 1 - 4 )
Vulturii Albi - Pidgin Host
(Miercuri 23.03.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 3
( 2 - 2 )
Vas-Clan - FDA Team
(Miercuri 23.03.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 10
( 0 - 0 )

ETAPA 7

FDA Team - Rosario Municipal
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Rosario Municipal - Vulturii Albi
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Torpedo Six - Portocala Hidraulica
(Miercuri 16.03.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 15
( 0 - 6 )
Union Bucuresti 2 - Young Boys
(Joi 17.03.2022 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 2
( 1 - 0 )
Progresul Corabia - Goodfellas Football Team
(Joi 17.03.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 0
( 1 - 0 )
Pidgin Host - FDA Team
(Joi 17.03.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 13
( 2 - 5 )

ETAPA 6

Goodfellas Football Team - Union Bucuresti 2
(Luni 07.03.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 5
( 0 - 0 )
Vas-Clan - Pidgin Host
(Miercuri 09.03.2022 22:20)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 6
( 2 - 3 )
Vulturii Albi - Progresul Corabia
(Joi 10.03.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 7
( 1 - 3 )
Young Boys - Torpedo Six
(Joi 10.03.2022 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 2
( 0 - 1 )

ETAPA 5

Rosario Municipal - Pidgin Host
(Miercuri 30.11.-0001 )
[ ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Portocala Hidraulica - Vas-Clan
(Luni 28.02.2022 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
11 - 3
( 4 - 3 )
Progresul Corabia - FDA Team
(Miercuri 02.03.2022 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 9
( 1 - 4 )
Torpedo Six - Goodfellas Football Team
(Miercuri 02.03.2022 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 2
( 0 - 0 )
Union Bucuresti 2 - Vulturii Albi
(Miercuri 02.03.2022 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
10 - 5
( 5 - 1 )

ETAPA 4

Vas-Clan - Rosario Municipal
(Luni 27.09.2021 20:30)
[ Terenul 1 - Liceul Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Neprezentare Rosario Municipal
Young Boys - Portocala Hidraulica
(Marti 28.09.2021 22:20)
[ ]
4 - 6
( 2 - 3 )
Vulturii Albi - Torpedo Six
(Miercuri 29.09.2021 20:00)
[ Terenul 3 - Spor Club Diamond ]
2 - 4
( 0 - 2 )
FDA Team - Union Bucuresti 2
(Joi 30.09.2021 20:00)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
5 - 2
( 2 - 2 )
Pidgin Host - Progresul Corabia
(Joi 30.09.2021 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 6
( 1 - 5 )

ETAPA 3

Young Boys - Vas-Clan
(Marti 21.09.2021 20:00)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
8 - 1
( 3 - 0 )
Portocala Hidraulica - Goodfellas Football Team
(Miercuri 22.09.2021 20:50)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
9 - 4
( 4 - 2 )
Progresul Corabia - Rosario Municipal
(Joi 23.09.2021 20:00)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Torpedo Six - FDA Team
(Joi 23.09.2021 21:35)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 4
( 0 - 2 )
Union Bucuresti 2 - Pidgin Host
(Joi 23.09.2021 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 1 - 0 )

ETAPA 2

Vas-Clan - Progresul Corabia
(Luni 13.09.2021 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 1 - 0 )
Pidgin Host - Torpedo Six
(Luni 13.09.2021 20:50)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 1
( 0 - 0 )
Goodfellas Football Team - Young Boys
(Marti 14.09.2021 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
6 - 11
( 4 - 8 )
Vulturii Albi - Portocala Hidraulica
(Joi 16.09.2021 20:00)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
2 - 6
( 1 - 2 )
Rosario Municipal - Union Bucuresti 2
(Joi 16.09.2021 22:20)
[ Terenul 3 - Diamond Sport Club ]
0 - 3
( 0 - 0 )
Meci decis la masa verde. Rezultat pe teren: 2-6

ETAPA 1

Portocala Hidraulica - FDA Team
(Luni 06.09.2021 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
1 - 6
( 1 - 3 )
Young Boys - Vulturii Albi
(Marti 07.09.2021 20:00)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
10 - 0
( 7 - 0 )
Goodfellas Football Team - Vas-Clan
(Joi 16.09.2021 22:20)
[ Terenul 1 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
4 - 3
( 3 - 1 )
Torpedo Six - Rosario Municipal
(Luni 20.09.2021 21:35)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 0 - 0 )
Meci decis la masa verde. Rezultat pe teren: 5-1
Union Bucuresti 2 - Progresul Corabia
(Marti 28.09.2021 20:50)
[ Terenul 2 - Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 1
( 1 - 1 )