Semifinale (24.02) 

11:00 NSN – Team Amigos

11:45 Pronostic Sportiv – Danco Pro

Finale (24:02)

12:30 Finala mica

13:15 Finala

14:00 Festivitatea de premiere

*Pentru stabilirea golgeterului se va tine cont si de golurile marcate in faza grupelor.

 

Faza grupelor

Etapa 3 – 10.02.2018

11:00 Viitorul Bucuresti – NSN (Grupa A) 3-4 (Gheorghe ‘2,’ 7, Ghidez ‘3 / Brinza ’26, ’35, Mocanu’ 28, Bollea ’34)
11:45 Team Amigos – Pronostic Sportiv (Grupa B) 4-3 (Ivan ‘2, Stanila ‘6, ’34, Macrea ‘8 / Bogdan ‘5, Ionita ’10, ’33)
12:30 HTDIV – Apusului Boys (Grupa B) 6 2 (Grigore ‘6, Stoica ’20, ‘Nagy ’29, ’37, Maracineanu ’33, Cioaca ’39 / Neagu ’22, ’37)
13:15 Metropolis Bucuresti – Danco Pro (Grupa C) 2-4 (Potirniche ‘7, Petcu ’35’/ Nitulescu ’20, Pana I. ’26, Păun ’36, ’40)

  • Echipa Fortuna Bucuresti a fost exclusa din cadrul competitiei in urma neprezentarii din etapa a doua;
  • Alaturi de castigatoarele grupelor, in semifinale se va califica si cel mai bun loc 2 din Grupa B si Grupa C (din Grupa A se va califica doar prima clasata);
  • Pentru calcularea celui mai bun loc 2, in Grupa B nu se va tine cont de rezultatele inregistrate impotriva echipei care va termina pe locul 4.

Clasament Grupa A

  1. NSN                         0 0-0 0
  2. Viitorul Bucuresti 0 0-0 0

Clasament Grupa B

  1. Pronostic Sportiv 2 8-4 6
  2. Team Amigos 2 8-8 2
  3. HTDIV 2 4-5 1
  4. Apusului Boys 2 8-11 1

Clasament Grupa C

  1. Danco Pro 1 6-2 3
  2. Hazard 2 9-9 3
  3. Metropolis Buc. 1 3-7 0

Etapa 2 – 03.02.2018

11:00 Apusului Boys – Team Amigos (Grupa B) 5-5 (Dragu ‘1, ’11, ’13, Stanila ’24, Tanase ’40 / Neagu ‘8, Gazdaru ’10, ’20, Ionicel ’33, ’39)
11:45 Pronostic Sportiv – HTDIV (Grupa B) 2-1 (Calin ‘3, Marin ’11 / Barbulescu ‘7)
12:30 Danco Pro – Hazard (Grupa C) 6-2 (Mihalache ‘5, ’22, Paun ‘6, ’20, Pana I. ’15, Nitulescu ’30 / Olteanu ’14, ’33)
13:15 NSN – Fortuna Bucuresti (Grupa A) 3-0 (Neprezentare)

  • Echipa Scanteia a fost exclusa din cadrul competitiei in urma neprezentarii din prima etapa;
  • Suspendari: Baluta Marian (Fortuna Bucuresti – 1 joc); Carciumaru Albert (Viitorul Bucuresti – 1 joc)

Etapa 1 – 27.01.2018

13:00 Pronostic Sportiv – Apusului Boys (Grupa B) 6-3 (Bogdan ‘1, Ghionea ‘6, Ion ’22, ’30, Ionescu ’24, Dumitru ’37 / Gazdaru ‘2, Ionicel ’12, Soare ’34)

13:50 Hazard – Metropolis Bucuresti (Grupa C) 7-3 (Șandru ‘5, ’19 ’29, Negoescu Vl. ‘7, ’16, Chiriță ’20, Oltean ’26 / Mustățea ’32, Potarniche ’33, Bălan ’36)

14:40 Fortuna Bucuresti – Viitorul Bucuresti (Grupa A) 5-3 (Stoica ’12, Ene ’14, ’23, ’40, ’40 / Ghidel ’20, Craciun ’35, Paun ’36)

15:30 HTDIV – Team Amigos (Grupa B) 3-3 (Serban ’20, Roxandari ’27, Dumitru ’39 / Tănase ‘5 ’15, Giugiumică ’30)

16:20 NSN – Scanteia (Grupa A) 3-0 (neprezentare) 

 

*Meciurile se disputa la BSP Arena (intersectie str. Moinesti cu str. Liniei)