ETAPA 5

HEX Calcio - Power Rangers
(Marti 23.04.2019 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
-
( - )
Lupii Dacici - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Marti 23.04.2019 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
-
( - )
Class 2002 - El Gladiatores
(Miercuri 24.04.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
-
( - )
LAM 4 Sport - MFC Royal Academy
(Joi 25.04.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
-
( - )
Soimii Patriei - ML Black
(Joi 25.04.2019 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
-
( - )

ETAPA 4

MFC Royal Academy - Tower Cube
(Luni 15.04.2019 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 5
( 0 - 2 )
Universitatea Politehnica Bucuresti - LAM 4 Sport
(Luni 15.04.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
9 - 0
( 2 - 0 )
Power Rangers - Class 2002
(Miercuri 17.04.2019 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
7 - 2
( 5 - 1 )
El Gladiatores - Soimii Patriei
(Miercuri 17.04.2019 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
5 - 4
( 5 - 1 )
ML Black - Lupii Dacici
(Joi 18.04.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
-
( - )

ETAPA 3

Lupii Dacici - El Gladiatores
(Marti 09.04.2019 20:50)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
1 - 4
( 0 - 1 )
Class 2002 - HEX Calcio
(Miercuri 10.04.2019 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 4
( 0 - 2 )
Soimii Patriei - Power Rangers
(Miercuri 10.04.2019 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
10 - 3
( 5 - 0 )
LAM 4 Sport - ML Black
(Joi 11.04.2019 20:00)
[ Terenul 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 8
( 0 - 3 )
Tower Cube - Universitatea Politehnica Bucuresti
(Joi 11.04.2019 20:50)
[ Terenul 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 2
( 0 - 1 )

ETAPA 2

El Gladiatores - LAM 4 Sport
(Luni 01.04.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 1
( 1 - 0 )
Universitatea Politehnica Bucuresti - MFC Royal Academy
(Marti 02.04.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 2 - 0 )
HEX Calcio - Soimii Patriei
(Miercuri 03.04.2019 20:00)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
3 - 2
( 1 - 2 )
Power Rangers - Lupii Dacici
(Miercuri 03.04.2019 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
5 - 2
( 3 - 0 )
ML Black - Tower Cube
(Miercuri 03.04.2019 22:20)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
2 - 3
( 1 - 1 )

ETAPA 1

Lupii Dacici - HEX Calcio
(Marti 26.03.2019 20:00)
[ TERENUL 1 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
0 - 7
( 0 - 0 )
Soimii Patriei - Class 2002
(Miercuri 27.03.2019 20:00)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 1
( 1 - 0 )
LAM 4 Sport - Power Rangers
(Miercuri 27.03.2019 20:50)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 7
( 1 - 3 )
MFC Royal Academy - ML Black
(Miercuri 27.03.2019 21:35)
[ TERENUL 2 Colegiul Tehnic Iuliu Maniu ]
3 - 0
( 1 - 0 )
Tower Cube - El Gladiatores
(Miercuri 27.03.2019 22:20)
[ TERENUL 3 Sport Club Diamond ]
7 - 2
( 3 - 1 )