ETAPA 4

CSB Valahia - MFC Greenlife
(Luni 23.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
0 - 16
( 0 - 8 )
ASE & Friends - Gasca Nebuna 2
(Luni 23.04.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 1
( 0 - 1 )
DSA Lugera - Rovent
(Luni 23.04.2018 21:30)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 4
( 0 - 2 )
ASSA - GialloNeri 2017
(Marti 24.04.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
-
( - )
Kambi - Afitos
(Marti 24.04.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
-
( - )
Wildcard - Juventus Rahova
(Miercuri 25.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
-
( - )

ETAPA 3

DSA Lugera - MFC Greenlife
(Luni 16.04.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
0 - 6
( 0 - 1 )
GialloNeri 2017 - Rovent
(Marti 17.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
4 - 3
( 3 - 3 )
ASSA - Wildcard
(Marti 17.04.2018 20:00)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
4 - 2
( 2 - 1 )
ASE & Friends - CSB Valahia
(Marti 17.04.2018 21:30)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
8 - 0
( 1 - 0 )
Kambi - Juventus Rahova
(Miercuri 18.04.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 4
( 2 - 3 )
Afitos - Gasca Nebuna 2
(Miercuri 18.04.2018 22:15)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 3
( 1 - 0 )

ETAPA 2

GialloNeri 2017 - Kambi
(Luni 02.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 1
( 2 - 1 )
Juventus Rahova - CSB Valahia
(Marti 03.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
11 - 1
( 7 - 0 )
Rovent - Wildcard
(Marti 03.04.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 5
( 0 - 3 )
Gasca Nebuna 2 - ASSA
(Marti 03.04.2018 22:15)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
-
( - )
Afitos - DSA Lugera
(Miercuri 04.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
6 - 0
( 2 - 0 )
MFC Greenlife - ASE & Friends
(Joi 12.04.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 5
( 0 - 3 )

ETAPA 1

DSA Lugera - GialloNeri 2017
(Marti 27.03.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 2
( 2 - 1 )
CSB Valahia - Wildcard
(Marti 27.03.2018 22:15)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
3 - 15
( 1 - 8 )
Kambi - Gasca Nebuna 2
(Miercuri 28.03.2018 20:00)
[ Terenul 2 Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 2 )
Afitos - Rovent
(Miercuri 28.03.2018 20:45)
[ Terenul 2 Iuliu Maniu ]
8 - 2
( 3 - 1 )
ASSA - MFC Greenlife
(Miercuri 28.03.2018 21:30)
[ Terenul 2 Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 1 - 0 )
ASE & Friends - Juventus Rahova
(Joi 29.03.2018 20:00)
[ Terenul 2 Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 2 - 1 )