ETAPA 11

CSB Valahia - Rovent
(Marti 12.06.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 11
( 0 - 7 )
MFC Greenlife - Kambi
(Marti 12.06.2018 20:00)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
3 - 3
( 1 - 2 )
Juventus Rahova - ASSA
(Miercuri 13.06.2018 20:45)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
3 - 4
( 1 - 0 )
Wildcard - ASE & Friends
(Miercuri 13.06.2018 21:30)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
2 - 1
( 0 - 0 )
Gasca Nebuna 2 - DSA Lugera
(Miercuri 13.06.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 0
( 0 - 0 )
GialloNeri 2017 - Afitos
(Joi 14.06.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
5 - 2
( 4 - 1 )

ETAPA 10

Juventus Rahova - DSA Lugera
(Luni 04.06.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 0
( 0 - 0 )
NEPREZENTARE
ASE & Friends - Rovent
(Luni 04.06.2018 21:30)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
9 - 1
( 5 - 0 )
CSB Valahia - ASSA
(Marti 05.06.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 19
( 1 - 8 )
MFC Greenlife - Afitos
(Marti 05.06.2018 20:00)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
4 - 4
( 1 - 4 )
Wildcard - Kambi
(Miercuri 06.06.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 3
( 0 - 2 )
Gasca Nebuna 2 - GialloNeri 2017
(Joi 07.06.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 2
( 1 - 2 )

ETAPA 9

DSA Lugera - Wildcard
(Miercuri 30.05.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 5
( 1 - 1 )
Afitos - Juventus Rahova
(Miercuri 30.05.2018 20:45)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 4
( 0 - 2 )
Rovent - Gasca Nebuna 2
(Miercuri 30.05.2018 20:45)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
1 - 4
( 0 - 2 )
GialloNeri 2017 - MFC Greenlife
(Miercuri 30.05.2018 21:30)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 0
( 0 - 0 )
Kambi - CSB Valahia
(Miercuri 30.05.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
8 - 0
( 3 - 0 )
ASSA - ASE & Friends
(Joi 31.05.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
5 - 1
( 3 - 1 )

ETAPA 8

ASE & Friends - Kambi
(Luni 21.05.2018 20:00)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
10 - 0
( 5 - 0 )
Wildcard - Afitos
(Marti 22.05.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
0 - 9
( 0 - 2 )
ASSA - Rovent
(Marti 22.05.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
4 - 2
( 4 - 0 )
Juventus Rahova - GialloNeri 2017
(Marti 22.05.2018 20:45)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
5 - 2
( 3 - 1 )
MFC Greenlife - Gasca Nebuna 2
(Marti 22.05.2018 21:30)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 0
( 1 - 0 )
CSB Valahia - DSA Lugera
(Miercuri 23.05.2018 21:30)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
0 - 13
( 0 - 4 )

ETAPA 7

Afitos - CSB Valahia
(Marti 15.05.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
12 - 0
( 4 - 0 )
Rovent - MFC Greenlife
(Marti 15.05.2018 20:00)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
4 - 6
( 0 - 3 )
Kambi - ASSA
(Marti 15.05.2018 21:30)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 7
( 1 - 0 )
GialloNeri 2017 - Wildcard
(Marti 15.05.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
4 - 1
( 0 - 1 )
DSA Lugera - ASE & Friends
(Joi 17.05.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 11
( 0 - 6 )
Gasca Nebuna 2 - Juventus Rahova
(Joi 17.05.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 2
( 0 - 2 )

ETAPA 6

ASSA - DSA Lugera
(Marti 08.05.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
4 - 1
( 1 - 0 )
Wildcard - Gasca Nebuna 2
(Marti 08.05.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
4 - 6
( 2 - 2 )
Juventus Rahova - MFC Greenlife
(Marti 08.05.2018 21:30)
[ TERENUL 3 (Diamond Club) ]
5 - 3
( 4 - 0 )
Kambi - Rovent
(Miercuri 09.05.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 2
( 0 - 2 )
CSB Valahia - GialloNeri 2017
(Miercuri 09.05.2018 20:45)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 8
( 1 - 2 )
ASE & Friends - Afitos
(Joi 10.05.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 6
( 1 - 2 )

ETAPA 5

Rovent - Juventus Rahova
(Miercuri 02.05.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 7
( 0 - 2 )
Gasca Nebuna 2 - CSB Valahia
(Joi 03.05.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
12 - 0
( 7 - 0 )
DSA Lugera - Kambi
(Luni 11.06.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 5
( 0 - 1 )
GialloNeri 2017 - ASE & Friends
(Marti 12.06.2018 22:15)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 2
( 0 - 1 )
Afitos - ASSA
(Marti 12.06.2018 22:15)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
0 - 3
( 0 - 0 )
MFC Greenlife - Wildcard
(Miercuri 20.06.2018 20:00)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
3 - 6
( 2 - 3 )

ETAPA 4

CSB Valahia - MFC Greenlife
(Luni 23.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
0 - 16
( 0 - 8 )
ASE & Friends - Gasca Nebuna 2
(Luni 23.04.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 1
( 0 - 1 )
DSA Lugera - Rovent
(Luni 23.04.2018 21:30)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 4
( 0 - 2 )
ASSA - GialloNeri 2017
(Marti 24.04.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 3
( 3 - 1 )
Kambi - Afitos
(Marti 24.04.2018 20:45)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 2
( 1 - 0 )
Wildcard - Juventus Rahova
(Miercuri 25.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 1
( 1 - 1 )

ETAPA 3

DSA Lugera - MFC Greenlife
(Luni 16.04.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
0 - 6
( 0 - 1 )
GialloNeri 2017 - Rovent
(Marti 17.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
4 - 3
( 3 - 3 )
ASSA - Wildcard
(Marti 17.04.2018 20:00)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
4 - 2
( 2 - 1 )
ASE & Friends - CSB Valahia
(Marti 17.04.2018 21:30)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
8 - 0
( 1 - 0 )
Kambi - Juventus Rahova
(Miercuri 18.04.2018 22:15)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 4
( 2 - 3 )
Afitos - Gasca Nebuna 2
(Miercuri 18.04.2018 22:15)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 3
( 1 - 0 )

ETAPA 2

GialloNeri 2017 - Kambi
(Luni 02.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 1
( 2 - 1 )
Juventus Rahova - CSB Valahia
(Marti 03.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
11 - 1
( 7 - 0 )
Rovent - Wildcard
(Marti 03.04.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 5
( 0 - 3 )
Afitos - DSA Lugera
(Miercuri 04.04.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
6 - 0
( 2 - 0 )
MFC Greenlife - ASE & Friends
(Joi 12.04.2018 20:00)
[ TERENUL 1 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
1 - 5
( 0 - 3 )
Gasca Nebuna 2 - ASSA
(Joi 10.05.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
3 - 1
( 0 - 1 )

ETAPA 1

DSA Lugera - GialloNeri 2017
(Marti 27.03.2018 20:00)
[ TERENUL 2 (Colegiul Tehnic Iuliu Maniu) ]
2 - 2
( 2 - 1 )
CSB Valahia - Wildcard
(Marti 27.03.2018 22:15)
[ TERENUL 3 (Sport Club Diamond) ]
3 - 15
( 1 - 8 )
Kambi - Gasca Nebuna 2
(Miercuri 28.03.2018 20:00)
[ Terenul 2 Iuliu Maniu ]
0 - 3
( 0 - 2 )
Afitos - Rovent
(Miercuri 28.03.2018 20:45)
[ Terenul 2 Iuliu Maniu ]
8 - 2
( 3 - 1 )
ASSA - MFC Greenlife
(Miercuri 28.03.2018 21:30)
[ Terenul 2 Iuliu Maniu ]
1 - 3
( 1 - 0 )
ASE & Friends - Juventus Rahova
(Joi 29.03.2018 20:00)
[ Terenul 2 Iuliu Maniu ]
3 - 2
( 2 - 1 )